Margaux Bonhomme - 2018
Marche ou crève
Regisseur: Margaux Bonhomme
Jaar: 2018
Speelduur: 85
Gesproken taal: Frans
Subtitles: Engels
Partners: Gezin & handicap
Elisa is een jonge vrouw van 17 met een lange, onbezorgde zomer voor zich wanneer haar moeder vertrekt. Ze blijft achter met haar vader en haar zus, die een meervoudige beperking heeft. Steeds meer van de zorg voor haar zus komt op de schouders van Elisa terecht - een zware verantwoordelijkheid, die liefde langzaam in haat verandert en Elisa haar evenwicht en zichzelf doet verliezen.
Inkom 5 euro, reservatie verplicht
Vertoning
10 mei 2022 - 19:30 Leuven Public Library (De bib Leuven Tweebronnen) Rijschoolstraat 4, 3000 Leuven Bereken route Reserveer plaatsHet archief
Bekijk wat er vorige jaren te bezichtigen was
Het archief van een filmfestival is een verzameling van alle films die in voorgaande jaren zijn vertoond tijdens het festival. Het biedt mensen de mogelijkheid om de geselecteerde films van het verleden te bekijken en te ontdekken.