
Masterclass Inclusief Casten (9:00 uur)
🎬 Oproep voor acteurs met een beperking
Acteurs verdienen zichtbaarheid. Daarom organiseren Elien Van Aerschot (castingdirector bij George Casting) en Hilde Heijnen (actrice) een fictieve live casting speciaal voor acteurs met een beperking.
Ben je een professionele acteur met een beperking, of heb je al relevante ervaring in film, televisie of andere audiovisuele projecten? Dan nodigen we je van harte uit om je in te schrijven!
Tijdens deze sessie nemen we samen een kort introductiefilmpje op waarin je jezelf kan voorstellen. Dit filmpje kan je nadien gebruiken voor toekomstige castings en audities, zodat castingdirectors je beter leren kennen.
Als het aantal deelnemers het toelaat, krijg je bovendien de kans om een korte scène te spelen, zodat de castingdirector je ook effectief aan het werk kan zien.
🌿 We zorgen voor een warme, veilige en prikkelarme omgeving, waar iedereen zich op zijn gemak kan voelen.
⏱ Elke deelnemer krijgt ongeveer 40 minuten persoonlijke tijd.
📅 Datum: 2 mei, van 9u tot 13u
📍 Locatie: (Bibliotheek Tweebronnen - auditorium)
📝 Deadline inschrijven: 22 april
✨ We kijken ernaar uit om nieuwe talenten te ontmoeten en jullie in actie te zien!
💰 Prijs Gratis
- Inschrijven via Events Disability Film Festival
We kunnen deze Masterclass gratis aanbieden dankzij de medewerking en co-financiering van GRIP vzw
Tickets & reservaties verplicht
Het archief
Bekijk wat er vorige jaren te bezichtigen was
Het archief van een filmfestival is een verzameling van alle films die in voorgaande jaren zijn vertoond tijdens het festival. Het biedt mensen de mogelijkheid om de geselecteerde films van het verleden te bekijken en te ontdekken.